با ایزوگام شرق درجه یک فرش های ضد آب روانه بازار کنید

مهم است که نه تنها ایزوگام شرق درجه یک خود را بر اساس نیاز به محافظت در برابر فشار منفی یا مثبت آب، بلکه بر اساس شدت این فشار آب یا مهاجرت رطوبت انتخاب کنید. اگر برای استفاده از محصولات Bostik قبل از استفاده از درزگیر خود نیاز به مشاوره دارید، با تیم پشتیبانی فنی ما تماس بگیرید.

ایزوگام بیرونی
صرف نظر از مقیاس یا هدف پروژه ساخت و ساز بیرونی شما، ضد آب کردن نصب شما برای طول عمر و دوام ساخت شما بسیار مهم است. از سازه‌های پل بزرگ و تونل‌های زیرزمینی گرفته تا سقف‌سازی ساختمان، انتخاب درزگیر ضدآب مناسب که نیازهای ساخت و ساز بیرونی شما را برآورده می‌کند، یک تصمیم مهم است.

در Bostik، ما انواع محصولات هوشمند را طراحی و تولید می‌کنیم تا به شما در انجام پروژه شما کمک کنند، و به شما کمک می‌کنند تا از نفوذ رطوبت و تخریب که اغلب در طول زمان برای تاسیساتی که در معرض عناصر هستند، جلوگیری کنید.

اگر مایل به پشتیبانی فنی در مورد راه حل بهینه برای نیازهای ایزوگام بیرونی خود هستید، ادامه دهید

ایزوگام

تیم پشتیبانی فنی با تجربه و آگاه ما را برای مشاوره حرفه ای انجام دهید.

کاربردهای درزگیر ضد آب

در Bostik، مجموعه درزگیر ما با مهندسی هوشمندانه برای کاربردهای مختلف فرموله شده است، بنابراین چه در حال تعمیر نشتی یا ایزوگام نمای بیرونی یک ساختمان جدید باشید، محصولی متناسب با نیازهای فردی خود خواهید یافت.

اگر روی پایه ها یا کارهای زیر زمینی مانند تونل ها و پایه های پل کار می کنید، محافظت از تاسیسات خود در برابر نفوذ آب بسیار مهم است. انتخاب درزگیر ضد آب Bostik مناسب می تواند از آسیب های ساختاری ناشی از انجماد، ذوب شدن و ترک خوردن پاکت های رطوبت جلوگیری کند.

به منظور دستیابی به بالاترین سازگاری با آجرکاری، بلوک کاری، انبساط و درزهای ساختمانی، فناوری های ضد آب ما به طور ویژه برای کار با بسیاری از بسترها طراحی شده اند. بتن، ماسه، سیمان، الوار، فلز و تخته سیمانی تنها برخی از موادی هستند که می توانید با محصولات Bostik در برابر آب و هوا تقویت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.