کنسرو قارچ و لوبیایی که مردم یک شهر را مسموم کرد

کنسرو قارچ و لوبیا غذایی است که حاوی 3.38 گرم پروتئین، کربوهیدرات در 100 گرم و فاقد چربی یا قند است و 21.38 کالری به رژیم غذایی کمک می کند. از جمله مواد مغذی آن نیز می توان به ویتامین های B7، B9، B3 و K اشاره کرد.

قارچ کنسرو شده

این صفحه به طور خلاصه اطلاعاتی در مورد حقایق تغذیه ای و سایر خواص قارچ های کنسرو شده جمع آوری می کند. در اینجا می توانید اطلاعاتی در مورد پروتئین ها، ویتامین ها و مواد معدنی قارچ های کنسرو شده و همچنین سایر مواد مغذی مانند فیبر، کالری یا کلسترول پیدا کنید.

نسبت مواد مغذی در قارچ های کنسرو شده ممکن است بسته به نوع و مقدار غذا و همچنین سایر عواملی که ممکن است بر محتوای مواد مغذی آنها تأثیر بگذارد متفاوت باشد. به یاد داشته باشید که بسته به آماده سازی قارچ های کنسرو شده، ممکن است خواص و ویژگی های تغذیه ای آنها متفاوت باشد.

کنسرو قارچ و لوبیا

می توانید از این اطلاعات برای آگاهی از سهم این غذا یا سایر غذاها در رژیم غذایی خود استفاده کنید. این اطلاعات می تواند با تهیه دستور العمل هایی با قارچ های کنسرو شده سالم و مغذی به شما کمک کند غذای بهتری بخورید، با این حال، اطلاعات مربوط به این غذا و سایر غذاها از منابع مختلف به دست آمده است و ممکن است کاملا دقیق نباشد، بنابراین قبل از این باید با پزشک یا متخصص تغذیه خود مشورت کنید. شروع هر رژیم یا ایجاد تغییرات شدید در رژیم غذایی خود.

در این صفحه می توانید ویژگی های قارچ کنسرو شده با سایر غذاها را نیز بیابید.

خواص کنسرو قارچ

از جمله غذاهایی از دسته سبزیجات که در بین غذاهای فروشگاه یا سوپرمارکت معمولی خود در دسترس داریم، کنسرو قارچ است.

این غذا از گروه قارچ های کنسرو شده است.

در زیر می توانید اطلاعاتی در مورد ویژگی های تغذیه ای، خواص و فوایدی که کنسرو قارچ برای بدن شما به ارمغان می آورد و همچنین میزان هر یک از مواد مغذی اصلی آن را مشاهده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.