کاهش قیمت کیف اداری چرم مصنوعی موجب ایست قلبی یک مرد آلمانی شد

کیف اداری چرم مصنوعی اکسسوری معمولی شما نیست. ماهیت جمع و جور آن‌ها برای برانگیختن حس تجمل‌گرایی است، زیرا شیک‌تر از کاربردی هستند. با این وجود، آنها برای پیش غذای بداهه در یک بار شیک یا یک گالری هنری مجلل در شهر عالی هستند.

با این حال، بیایید واقعی باشیم، حضور در این رویدادهای فانتزی الزامی برای برداشتن کیف باگت نیست. یکی را با الگوی برجسته کروک انتخاب کنید یا با پولک‌های بنفش یا نارنجی روشن ضخیم شوید. جایی کری برادشاو با لباسی می‌چرخد و دست‌هایش را به نشانه تأیید کف می‌زند.

کیف زنانه سبز رنگ Stitch Fix.
کیف بژ زنانه Stitch Fix با راه راه های آبی، صورتی و نارنجی.
کیف زنانه استیچ فیکس آبی روشن.
کیف های حمل و نقل برای رفت و آمد، خرید و موارد دیگر کاملاً قابل اعتماد هستند
آیا شما دختری هستید که همه چیز را به جز سینک آشپزخانه در کیفتان حمل می کنید؟ در صورت گرفتار شدن در طوفان باران در بیابان، ممکن است به آن پانچو یکبار مصرف نیاز داشته باشید. ما آن را دریافت می کنیم.

کیف

اگر این موضوع با شخصیت شما همخوانی دارد، پس یک کت و شلوار ممکن است بهترین نوع کیف برای شما باشد. آنها بزرگ و مستطیل شکل با قسمت بالایی باز هستند و گاهی اوقات شامل یک قفل یا زیپ بسته می شوند. کیف های حمل و نقل با فضای ذخیره سازی فراوان و حمل آسان، انتخاب های اصلی برای خرید هستند.

برای مسافران و ساکنان شهر شلوغ، آنها می توانند هر چیزی از کفش های پیاده روی راحت گرفته تا تعویض لباس کار را در دست بگیرند. بسیاری از لباس‌ها دارای محفظه‌های لپ‌تاپ هستند که آنها را به انتخابی ایده‌آل برای زندگی اداری تبدیل می‌کند.

نکته سبک: برای ملکه های ما که از محیط زیست آگاه هستند، از کیسه های پلاستیکی در فروشگاه مواد غذایی صرف نظر کنید. درعوض، کیف‌های پارچه‌ای با قابلیت استفاده مجدد خود را برای تمام نیازهای بودگا خود بیاورید. مادر طبیعت از شما برای سرمایه گذاری در کمد لباس پایدار خود تشکر خواهد کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.