کاهش قیمت دمپایی المطراش ایرانی موجب مرگ یک فروشنده روسی شد

قاطرهای امروزی در مواد مختلف موجود هستند و اغلب به عنوان دمپایی المطراش ایرانی اتاق خواب شناخته می شوند. از چرم لوکس گرفته تا طرح‌های پارچه‌ای که در هتل‌ها یافت می‌شوند، این دمپایی‌های ساده به راحتی قابل سر خوردن هستند و برای سفرهای حمام شبانه بسیار مناسب هستند.

قاطر در فضای باز

قاطر کلمه ای است که از “mulleus calceus” مشتق شده است که به کفش های لغزنده ارغوانی یا قرمز اشاره می کند که سناتورهای روم باستان می پوشیدند.

قاطر فضای باز امروزی بسیار قوی تر از نسخه داخلی است و دارای یک کفی سخت و درشت و کمی برآمده از پشت است. این دمپایی برای پوشیدن در خارج از منزل سازگار شده است و اغلب با روکش خز یا پشم گوسفند برای ایجاد گرمای بیشتر ساخته شده است و در هنگام خیس یا لیز بودن، کشش بسیار خوبی دارد. زیره لاستیکی و رویه چرمی ضد لغزش را برای کفش‌هایی انتخاب کنید که به راحتی پوشیده می‌شوند و سریع روی آن می‌چرخند.

دمپایی

چکمه دمپایی

به طور سنتی، چکمه های دمپایی از پوست گوسفند ساخته می شدند. مردم حداقل دو هزار سال است که آنها را می پوشند. تاریخ آنها را می توان به مردم اینوئیت منطقه قطبی و همچنین شواهدی که در روسیه، یونان، تبت و چین یافت می شود، ردیابی کرد.

آنها یک بار دیگر در طول جنگ جهانی اول تکامل یافتند، زمانی که چکمه های پرنده پوست گوسفند توسط سرگرد Lanoe Hawker طراحی و سپس توسط Harrods ساخته شد. این چکمه‌های پرنده گرم که تا ران‌ها می‌رسد، چکمه‌های فوگ نامیده می‌شوند و در میان هوانوردانی که در طول مأموریت‌های خود نیاز به کنترل سرمازدگی داشتند، بسیار محبوب شدند.

این روزها، می توانید این چکمه های دمپایی نرم را با زیره بیرونی یا داخلی پیدا کنید. با این حال، احتمالاً بهتر است از آنها در باغ یا خانه استفاده کنید، مگر اینکه یک موج سوار استرالیایی باشید که بعد از یک جلسه موج سواری زمستانی در اقیانوس سعی می کند پاهای خود را گرم کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.