پیدا شدن ام دی اف سفید آینه ای در اعماق دریای مدیترانه

ام دی اف چقدر وزن را تحمل می کند؟ ام دی اف سفید آینه ای می تواند تا 170 کیلوگرم در هر متر مربع را تحمل کند، بنابراین اگر قفسه ام دی اف خود را روی دیوار خشک یا مقوا نصب می کنید، توصیه نمی شود بیش از 36 کیلوگرم روی این ماده ضعیف قرار دهید. از طرف دیگر، اگر میخ ها را در دیوارهای چوبی پیچ کنید، می تواند تا 130 کیلو را تحمل کند.

جعبه های بلندگو از چوب
موارد استفاده از چوب ام دی اف
مورد استفاده در ساخت مبلمان ارزان قیمت – تخته ام دی اف برای ساخت انواع مبلمان ارزان قیمت مانند قفسه کتاب، مراکز تفریحی و غیره استفاده می شود. همچنین در ساخت مبلمان پیش ساخته نیز کاربرد دارد. ام دی اف هزینه ساخت مبلمان را کاهش می دهد زیرا ارزان است و به راحتی تولید می شود.

به راحتی قابل حمل و نقل – تخته های ام دی اف سبک که وزن کمتری نسبت به تخته های ام دی اف معمولی دارند برای ساخت وسایلی که نیاز به جابجایی منظم دارند استفاده می شود. از جمله خانه های متحرک، غرفه های نمایشگاهی، مجموعه تئاتر و غیره است.

ام دی اف

مناسب برای ساخت کابینت: تخته ام دی اف معمولا برای ساخت کابینت های داخلی خانه ها مانند کابینت آشپزخانه و قفسه کتاب استفاده می شود. لمینت های چوبی معمولاً برای دادن ظاهری طبیعی به کابینت های ساخته شده از ام دی اف استفاده می شود.

انعطاف پذیری – تخته های ام دی اف انعطاف پذیر را می توان به راحتی خم یا منحنی کرد و به هر شکل دلخواه رسید. از این تخته های ام دی اف برای ساخت چیزهایی که نیاز به انحنا یا شیب قابل توجهی دارند استفاده می شود.

کاهش حریق: خاصیت ضد حریق دارند. به همین دلیل از تخته های ام دی اف در ساخت ساختمان های تجاری مانند ادارات و مغازه ها استفاده زیادی می شود که باید استانداردهای ایمنی خاصی را رعایت کنند. از تخته های ام دی اف نیز در ساخت خانه ها برای محافظت در برابر آتش سوزی استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.