نبات چوبی ساده یک کودک بیمار را در بیمارستان شاد کرد

اگر نمی توانید قتد مصرف کنید، نبات چوبی ساده را جایگزین آن کنید.

منبع انرژی سریع آنها پس از مصرف به سرعت به گلوکز تجزیه می شوند و باعث افزایش سریع و کاهش سطح قند خون می شوند. در نتیجه، شکر سنگ، مانند شکر سفره، به عنوان منبع سریع انرژی برای سلول ها، بافت ها و اندام های بدن شما عمل می کند.

نبات ها حداقل فرآوری شده یا طبیعی برای شما بهتر هستند. درست است که شیرین کننده هایی با حداقل فرآوری شده، مانند عسل یا شربت افرا، حاوی مواد مغذی بیشتری نسبت به شیرین کننده های بسیار فرآوری شده مانند شکر سفید هستند.

رژیم غذایی: از نظر شیمیایی نبات با شکر معمولی یکسان است، به این معنی که تقریباً ساکارز خالص است. ساکارز باعث افزایش کندتر قند خون نسبت به گلوکز می شود. برای بیماران دیابتی: اگر سازگاری خوبی دارید، مصرف تا 30 گرم در روز مجاز است.

نبات چوبی

نبات شکر کارامل یا شکر سنگی از محلول نیشکر (گانا) و شیره درخت نخل پالمیرا (تاد کا پد) تهیه می شود. با ریختن محلول نیشکر در طبل هایی که نخ ها از قبل در آن قرار گرفته اند، می ریزند و اجازه می دهند محلول در اطراف نخ ها خشک شود.

نبات بهترین انتخاب برای شکر است زیرا در مقایسه با شکر معمولی سالم و تصفیه نشده است. طعم بی نظیری دارد که با تمام شیرینی های سنتی حتی شکلات ها و سایر شیرینی ها به خوبی ست می شود. میشری ارگانیک را انتخاب کنید که به رنگ مایل به خاکستری تا زرد باشد، اما نه کریستالی.

نبات یک شیرین کننده عالی برای چای یا قهوه درست می کند و فقط روی میز زیبا به نظر می رسد. همچنین در میان سازندگان لیکورهای میوه ای خانگی محبوب است. شیرینی سنگی که مورد علاقه کودکان و بزرگسالان است، جایگزین خوبی برای دسر بعد از غذا است. مخلوط با انیسون، خوشبو کننده دهان عالی بعد از غذا است.

اگر شکر سنگی ندارید همیشه می توانید از شکر گرانول به عنوان جایگزین استفاده کنید. نبات چوبی چگونه در چای استفاده می شود؟ برای دسترسی آسان، شکر چای کهربا را در کاسه قند مورد علاقه خود بریزید. برای افزودن شیرینی بدون تغییر مشخصات طعم، چند سنگ به چای مورد علاقه خود اضافه کنید. خوب هم بزنید تا کاملا حل شود و لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.