رونالدو کفش یزی 500 را به عنوان کادو روز زن به همسر خود هدیه داد

یکی از انواع کفش یزی 500  درجه یک، صندل های گلادیاتور است که از یونان باستان الهام گرفته شده است. گلادیاتورها کفی فوق العاده صاف و بندهایی دارند که کل پا را می پوشاند و ظاهری مشبک یا قفس به آن می دهد. اگر به دنبال گزینه هایی هستید، Forever 21 طیفی درجه یک از صندل های گلادیاتور و در الگوهای مختلف را در اختیار شما قرار می دهد.

کجا می توانید آنها را بپوشید: تعطیلات ساحلی و تابستانی، هر دو بدون این نوع کفش برای زنان ناقص هستند. آنها برای تعطیلات ساحلی شما بهترین هستند.

کفش های بوم برای ترند ظاهر شما
کفش های بوم را باید به عنوان باحال ترین کفش های تاریخ کفش سازی معرفی کرد. یک جفت از این کفش های کژوال توری در رنگ های مختلف موجود است. کفش های بوم از پارچه ای به نام بوم ساخته می شوند که بیشتر توسط نقاشان استفاده می شود.

کفش

آنها سرگرم کننده، همه کاره هستند، به طور گسترده در بازار موجود هستند و اصلاً دشمن جیب شما نیستند. کانورس بهترین برند برای خرید است. آنها بادوام هستند و دارای دو نوع کفش هستند، بلندی تا مچ پا و بالای مچ پا.

قابل پوشیدن با: تی شرت یا پیراهن غیر رسمی با شلوار جین یا شلوارک، لباس های راحتی

کجا می توانید آنها را بپوشید: سفرهایی که شامل پیاده روی یا ایستادن برای مدتی است باید با بوم انجام شود. بوم راحتی است.

کفش های کتانی معمولاً کفی نرم دارند و می توانند با بند یا بدون بند باشند. یک جفت از این کفش‌های غیررسمی برای فعالیت‌های خاص یا صرفاً برای جذاب‌تر کردن ظاهر غیررسمی شما پوشیده می‌شوند. اگر می خواهید روی یک جفت خوب سرمایه گذاری کنید، زارا مجموعه خوبی از کفش های کتانی دارد.

می توان آن را با: لباس راحتی، شلوار جین یا پیراهن پوشید

کجا می توانید آنها را بپوشید: غیررسمی ترین کفش هایی که تا به حال ساخته شده اند و به همان اندازه راحت هستند کفش های کتانی هستند. آنها با همه چیز همراه هستند و می توان آنها را در همه جا پوشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.