دفن ملکه الیزابت با بیل مکانیکی چرخ دار در کشور انگلیس

بیل مکانیکی هر سال از نظر فنی پیشرفته تر می شود. بیل مکانیکی چرخ دار جدید نسبت به مدل‌های قبلی مصرف سوخت بهتر، آلایندگی کمتر، تولید صدای کمتر و قدرت بیشتری دارند. سیستم های کامپیوتری پیشرفته سلامت بیل مکانیکی را کنترل می کنند و عملکرد اپراتور را ارزیابی می کنند.

امروزه بیل‌های مکانیکی بسیار ایمن‌تر از سال‌های اولیه بیل بخار هستند. بیل های مدرن دارای کابین های کنترل آب و هوا با کنترل های ارگونومیک هستند. پیشرفت‌هایی مانند طرح‌های نوسان صفر آنها را برای کارگران مجاور نیز ایمن‌تر می‌کند. و سپس مجموعه گسترده ای از ابزار کار وجود دارد که می توانید به انتخاب خود از بیل مکانیکی متصل کنید.

قطعات یک بیل مکانیکی
اگرچه طیف گسترده ای از انواع ماشین ها و اندازه های تجهیزات موجود است، اکثر بیل مکانیکی های هیدرولیک بر اساس یک اصل کار می کنند. آنها از یک موتور، معمولاً با موتور دیزل، برای به حرکت درآوردن پمپ های هیدرولیک که روغن را تحت فشار قرار می دهند و اجزای محرک و حفاری را حرکت می دهند، استفاده می کنند. تفاوت اصلی در ظرفیت و بزرگی قطعات است.

بیل مکانیکی

شما سه گروه اصلی را در بیل های هیدرولیک خواهید یافت. یکی سیستم محرکه یا زیرانداز است. منطقه دوم خانه نام دارد. این شامل موتور، پمپ های هیدرولیک، تعادل و گروه کنترل است. قسمت سوم بازوی حفاری یا انتهای تجاری دستگاه است.

بیل مکانیکی واقعاً سیستمی است که در آن هر جزء به عملکرد کلی دستگاه کمک می کند. بیل مکانیکی نمونه بارز کل موجودیت بزرگتر از اجزای آن است. هیچ بخشی از یک بیل مکانیکی هیدرولیک مهمتر از دیگری نیست. اجزاء به عنوان یک تیم حفاری، و شوخ طبعی کار می کنند بدون یک بازیکن، بازی حفاری از دست خواهد رفت.

1. کالسکه بیل مکانیکی
زیرشاخه بیل مکانیکی واحد تثبیت و نیروی محرکه آن است. این شامل مکانیزم محرک است که به ماشین اجازه می دهد به جلو، عقب و به طرفین حرکت کند. زیرشاخه به خودی خود یک سیستم پیچیده با قطعات زیادی است که به هم متصل می شوند تا بیل مکانیکی را در اطراف محل کار خود بچرخانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.