حمل قاچاق تسمه تایم 206 از ایران به افغانستان

دندانه های تسمه تایم 206 در تسمه های زمان بندی/سنکرون دارای شکل ذوزنقه ای، منحنی یا منحنی اصلاح شده هستند. دندانه ها در شیارهای منطبق با چرخ دنده قرار می گیرند که امکان انتقال مثبت توان را در سرعت های بالا و پایین برای عملیات با گشتاور بالا فراهم می کند. برای ارائه بهترین نتایج و جلوگیری از ساییدگی و پارگی تدریجی، تسمه تایم باید بتواند در برابر خوردگی و کشش مقاومت کند.

مزایای تسمه تایم
تسمه تایم دارای چندین مزیت است، مانند:

عملیات تمیز. با جلوگیری از آلودگی، یک عملیات تمیز برای ماشین‌آلاتی که به محیط‌های بهداشتی مداوم نیاز دارند، سودمند است.
کارایی هزینه. این تسمه ها نیازی به خرابی پرهزینه ندارند و امکان تولید مداوم بیشتری را فراهم می کنند.
بهره وری انرژی. به گفته وزارت انرژی ایالات متحده، درایوهای تسمه تایم 99٪ راندمان انرژی را ارائه می دهند. در نتیجه، سیستم‌ها هزینه‌های عملیاتی را کاهش می‌دهند.

تعمیر و نگهداری کم. تسمه های سنکرون در کاربردهایی که انجام تعمیر و نگهداری دشوار است به خوبی کار می کنند. این به دلیل عدم نیاز آنها به روانکاری و کشش مجدد است.
نویز پایین. این تسمه ها هم نویز و هم لرزش را در سیستم های خود به حداقل می رساند.

تسمه
الزامات کشش کم تسمه های تایم نیازی به کشش زیاد در حین کار ندارند و در نتیجه حداقل بارهای باربری به افزایش طول عمر یاتاقان ها و موتورها کمک می کند.

عملکرد مثبت بدون لغزش دندانه های تسمه به دلیل تلورانس های ساخت محکم و سازگاری بین قطعات دارای مش بندی دقیق با شیارهای قرقره هستند. این سرعت خروجی ثابتی را فراهم می کند و در عین حال از تغییر سرعت، لرزش یا پرش در فرآیندهای شما جلوگیری می کند.

پروفایل های محبوب تسمه‌های تایم در پروفیل‌های STD کم صدا و با گشتاور بالا، همراه با پروفیل‌های منحنی ذوزنقه‌ای و HTD معمولی موجود هستند.
صرفه جویی در فضا و وزن. فواصل کوتاه مرکز و قرقره‌های کوچک تسمه‌های تایم را فشرده‌تر می‌کنند و وزن آن‌ها به ازای هر اسب بخار انتقالی بسیار کمتر از سایر گزینه‌های جایگزین است.

قابلیت های بار و سرعت همه کاره. طراحی های متنوع باعث انعطاف پذیری بیشتر می شود که این تسمه ها را برای کاربردهای گسترده مناسب می کند. به عنوان مثال، ظرفیت حمل بار تسمه می تواند از اسمی تا صدها اسب بخار، همراه با سرعت های یک تا بیش از 10000 RPM متغیر باشد.

انواع تسمه تایم
بسته به نیازهای یک برنامه کاربردی، دو نوع اصلی تسمه تایم موجود است: تسمه های سنکرون لاستیکی و تسمه های سنکرون پلی اورتان.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.