حمله موشها به انبار تشک مسافرتی عظیم صنعت

بادی صندلی عقب ارتقا یافته Onirii نهایت راحتی است که هر مسافری می تواند درخواست کند. این یکی از بهترین و عالی ترین تشک مسافرتی عظیم صنعت در بازار است که بهترین قیمت را نیز نسبت به پولتان به شما می دهد.

به صورت ست متشکل از یک تشک بادی ماشین با تکیه گاه پشتی، 2 بالش بادی، 2 پایه پای بادی و یک بالش گردن مسافرتی عرضه می شود. این محصول همچنین مجهز به پمپ باد برقی است که توسط خودروی شما کار می کند.

بادی صندلی عقب ارتقا یافته Onirii از نظر طراحی دارای یک نازل هوای دو لایه است. این تضمین می کند که تخت در طول شب باد شده باقی بماند زیرا هوا فقط می تواند در یک جهت حرکت کند. همچنین می توانید به سرعت آن را تخلیه کنید که زمان آن فرا رسید.

مانند اولین تشک بادی خودرو که ذکر شد، این تخت بادی نیز چند منظوره است. شما می توانید در داخل و خارج از خانه استفاده کنید.

 تشک مسافرتی عظیم صنعت

از آنجایی که ضد آب است، اگر به شنا یا موج سواری علاقه دارید، می تواند بهترین دوست شما باشد.

اگر چند دلار بیشتر در بودجه خود برای تشک بادی دارید، تشک بادی SUV WEY&FLY ارزش بررسی دارد. این کمی ارتقاء یافته از تخت های مراقبت بادی است که ما لیست کرده ایم.

تشک بادی SUV WEY&FLY از مواد با استاندارد بالا ساخته شده است و دارای طراحی عالی برای راحتی است. این از یک ماده PVC 58P ساخته شده است، پلیمر لایه سطحی دو طرفه کامپوزیت 25 درجه مقاوم در برابر سرما.

این تخت هوا نرم در لمس، پایدار در برابر فشار، سازگار با شرایط آب و هوایی مختلف، قابل حمل و چند منظوره است.

این تخت هوای SUV بادی ضد آینده همچنین دارای یک پمپ است که به راحتی آن را به سوکت فندک ماشین خود وصل می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.