جک بازویی گلدن گیتی که برای بالانس خودرو نیز استفاده می شود

درب بازکن های گاراژ جانبی که به عنوان جک بازویی گلدن گیت شفت نیز شناخته می شوند، دارای مزایای بسیاری مانند کارایی فضا و نگهداری کم هستند. اما این دو ویژگی تازه شروع هستند. اگر به دنبال ارتقای تجربه گاراژ خود به سطح بعدی هستید، این درب بازکن برای شماست. مقرون به صرفه، بادوام، قابل اعتماد و مراقبت از آن آسان است.

درب گاراژ کلوپی
این درب بازکن گاراژ را می توان دور از دید نیز قرار داد، بنابراین وقتی وارد گاراژ خود می شوید، با خطوط تمیز و سقف بدون مانع روبرو خواهید شد.

مزایای درب بازکن های گاراژ جانبی
در هر خانه دو چیز مهم است: فضا و نگهداری. در یک دنیای عالی، می‌توانید مساحت خانه خود را به حداکثر برسانید و تمام لوازم و وسایل را به صفر برسانید. درب بازکن گاراژ جک بازویی شفت با این توضیحات مطابقت دارد. در اینجا لیستی از برخی از مزایای درب بازکن گاراژ جانبی آورده شده است:

سقف را مسدود نمی کند: درب بازکن های جانبی گاراژ بر روی دیوار کناری درب گاراژ نصب می شوند، به همین دلیل نام آن ها به همین دلیل است. اگر وسیله نقلیه بزرگی دارید که در گاراژ پارک شده است، این یک گزینه عالی است. نصب درب بازکن خود در کنار، فضای ذخیره سازی بالای سر بیشتری را در گاراژ شما باز می کند.
بدون نیاز به ریل: با پایه جانبی، نیازی به ریل ندارید تا درب بازکن خود را از آن آویزان کنید.

جک بازویی
نگهداری آسان: مزیت اصلی روغن کاری میل جک بازویی این است که روی زمین یا ماشین شما چکه نمی کند. همچنین به دلیل کشش کابل نیازی به تنظیم درب نخواهید داشت. از آنجایی که این درب بازکن نیازی به ریل ندارد، یک قسمت کمتر نیز وجود دارد که نیاز به تمیز کردن دارد.
صرفه جویی در فضا: بر خلاف نصب میله های واگن برقی که فضای سر گاراژ را اشغال می کنند، بازکن های میل جک در کناری نصب می شوند و فضای بیشتری را در گاراژ شما ایجاد می کنند.
ذکر این نکته ضروری است که برای نصب میل جک، گاراژ شما نمی تواند فضای سر کمی داشته باشد. سقف بالابر برای این نوع درب بازکن ضروری است. گاراژ شما همچنین باید یک خروجی در سر گاراژ نزدیک در داشته باشد. در نهایت، برای نصب درب بازکن های جانبی درب گاراژ باید فضایی در طرفین درب داشته باشید.

چرا با درب و دروازه سفارشی کار کنید؟
ما بیش از 30 سال است که تعمیر و نصب درب پارکینگ تجاری و مسکونی را انجام می دهیم – به این معنی که تجربه نصب و تعمیر درب پارکینگ در هر مدل، اندازه و نوع را داریم. هنگامی که زمان خرید درب بازکن گاراژ جک شفت فرا می رسد، ما در اینجا خواهیم بود تا به اطمینان از نصب روان کمک کنیم. ما همچنین خدماتی را در زمینه امنیت دروازه، سیستم های کنترل دسترسی و موارد دیگر ارائه می دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.