جدید ترین ساعت dream زنانه در یکی از معروف ترین موزه در انگلیس

اینکه یک ساعت dream زنانه ورزشی چیست در سال های اخیر محل بحث بوده است. در مفهوم، ساعتی است که به گونه ای طراحی شده است که در فعالیت های ورزشی ناهموار و مفید باشد. اما چه ویژگی هایی باعث می شود که ساعت ورزشی یک ساعت ورزشی باشد؟

آنها می توانند دیجیتال یا آنالوگ باشند. برخی از ویژگی های مشترک وجود دارد. باید به اندازه کافی ناهموار باشد تا بتواند ضربه ای را تحمل کند. این شامل ضد خش بودن و ساخته شدن از موادی مانند تیتانیوم برای دوام است. در مورد ساعت های آنالوگ، مکانیسم زمان سنجی، معمولاً کوارتز، باید در برابر ضربه نیز مقاوم باشد.

همچنین باید به راحتی قابل مشاهده باشد. باید دارای عقربه‌های درخشان یا صفحه‌نمایش با نور پس‌زمینه برای دید آسان در شرایط تاریک باشد و عقربه‌ها یا اعداد باید به اندازه‌ای بزرگ باشند که به راحتی دیده شوند.

در نهایت، آنها باید در برابر آب مقاوم باشند. برخی از ساعت های ورزشی برای غوطه ور شدن در آب در اعماق عمیق طراحی شده اند و برخی دیگر برای شنا یا قایقرانی مناسب هستند.

طرفداران:

ناهموار
ایده آل برای بسیاری از فعالیت ها
ویژگی های منحصر به فرد بر اساس فعالیت انجام شده
معایب:

ساعت های تخصصی می توانند گران باشند
انتخاب سبک اغلب محدود است
چه کسی باید یکی را بگیرد؟

اگر فعال هستید و به ساعتی مقاوم نیاز دارید که استفاده و خواندن آن آسان باشد، باید یک ساعت ورزشی در نظر بگیرید. همچنین می توانید نوع خاصی از ورزش را برای تماشای فعالیت های خاص یا ویژگی های مورد نیاز انتخاب کنید.

ساعت

ساعت های اسپرت مردانه و زنانه
بزرگترین تفاوت این نوع ساعت های مردانه و زنانه در اندازه آن است. ساعت زنانه نوار کوتاه‌تر و باریک‌تر و صورت کوچک‌تری خواهد داشت. امروزه بسیاری از ساعت‌های ورزشی تک جنسیتی نیز موجود است.

یک ساعت ورزشی پایه تمام فاکتورهای ذکر شده در بالا را برآورده می کند. با این حال، ساعت های ورزشی تخصصی نیز وجود دارد.

این شامل:

ساعت غواصی
ساعت نظامی
ساعت خلبانی
ساعت مسابقه ای
ب ساعت های غواصی
ساعت های غواصی

ساعت های غواصی همانطور که از نامش پیداست برای غواصی طراحی شده اند. در برابر آب مقاوم هستند. اکثر آنها دارای یک صفحه ی نورانی هستند تا بتوانید در آب تاریک ببینید و یک تایمر برای نظارت بر زمان غواصی.

آنها برای مقاومت در برابر فشار آب در اعماق بالاتر در برابر ضربه مقاوم هستند. آنها دارای مهر و موم لاستیکی برای جلوگیری از رسیدن آب هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.