تخت بیمارستانی شرکت را می توان در کیف حمل کرد

بهتر است به بیماران در تغییر وضعیت کمک کنید: هنگامی که افراد برای مدت طولانی روی تخت دراز می کشند، فشار تخت باعث می شود که بافت پوست بین استخوان ها و سطح تخت گیر کند و منجر به آکنه شود.

برای جلوگیری از این مشکلات، تخت‌های طبی راه‌حل مؤثری ارائه می‌دهند، زیرا به کاربر این امکان را می‌دهند که موقعیت تخت را بر اساس نیاز خود تنظیم کند.

تخت بیمارستانی شرکت به کاربران این امکان را می‌دهند که سر و پاهای خود را بهتر قرار دهند و در صورت نیاز وضعیت خود را تغییر دهند. این تغییرات به خصوص در نقاط فشار بدن به بهبود گردش خون بیمار در هنگام خواب کمک می کند.

انواع تخت های دیده شده در اورژانس بیمارستان معمولا برانکارد هستند. این تخت ها برای تحرک طراحی شده اند.

تخت بیمارستانی

اگر فردی نیاز به تماس از مکان دیگری داشته باشد، این تخت‌ها را می‌توان به راحتی از خانه به آمبولانس، از اتاق عمل به بخش اورژانس منتقل کرد، این تخت‌ها به لطف ویژگی‌های خاصی مانند پایه‌های تاشونده قابل حمل هستند.

تخت دریچه دارای سابقه طولانی استفاده در بیمارستان ها می باشد.

مشاهده آنها در خانه های سالمندان و مناطق دورافتاده که مشکلات اقتصادی دارند و به دلیل عدم نیاز به برق از این تخت ها استفاده می کنند بیشتر است.

آنها سه لنگ در پای تخت زیر تشک دارند.

یک میل لنگ کل تخت را بالا و پایین می آورد، میل لنگ دیگری سر تخت را بالا و پایین می آورد و آخرین میل لنگ پای تخت را بالا و پایین می کند.

برخی از مدل‌های تخت دارای قابلیت تنظیم ضامن بالا/پایین هستند، اما بیشتر تخت‌ها به سادگی روی زمین پایین می‌روند و تنها گزینه بالا یا پایین آوردن سر و پای تخت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.