تبلیغات روغن موتور xu7p توسط یکی از بازیگر های ترکی در فضای مجازی

با این حال، کمیسیون تجارت فدرال قانون گارانتی مگنوسون ماس را اجرا می کند، که شرکت ها را از “مشروط کردن ضمانت کالای مصرفی در استفاده مصرف کننده از هر کالا یا خدماتی که با نام تجاری مشخص می شود، مگر اینکه به صورت رایگان ارائه شود” منع می کند.

بنابراین، اگرچه شما ملزم به استفاده از روغن موتور xu7p سازنده نیستید، توصیه می‌شود در زمانی که تحت گارانتی فاکتور هستید این کار را انجام دهید. اگر با برند دیگری می روید، مطمئن شوید که مشخصات سازنده را برآورده می کند یا از آن فراتر می رود. برای محافظت از خود، تمام رسیدها را نگه دارید و سوابق خوبی از تمام تعمیر و نگهداری انجام شده روی ماشین یا تجهیزات خود، چه شما یا مکانیکتان آن را انجام داده اید، نگه دارید.

روغن موتور

اگر مطمئن نیستید که نام تجاری یا نوع روغن خاصی با مشخصات OEM مطابقت دارد، به صورت آنلاین جستجو کنید. یا با بخش خدمات فروشنده یا مرکز تعمیر تایید شده تماس بگیرید. آنها باید لیستی از روغن های موتور تایید شده برای موتور شما داشته باشند.

آیا سازنده می تواند بگوید که آیا روغن توصیه شده استفاده نشده است؟
آره. اگرچه تجزیه و تحلیل روغن به احتمال زیاد نمی تواند یک نام تجاری خاص را شناسایی کند، اما می تواند ویژگی های سیال، آلودگی ها و ضایعات سایش را تأیید کند، و همچنین نوع، ویسکوزیته و سطوح افزودنی را اندازه گیری کند.

تولیدکنندگان، به‌ویژه شرکت‌های ضمانت‌نامه‌های شخص ثالث، ادعای تعمیر موتور را رد کرده و گارانتی (حداقل برای موتور) را در صورتی که تشخیص دهند از روغن موتور ناسازگار استفاده کرده‌اید، باطل می‌کنند. چرا ریسک استفاده از روغن غیر توصیه‌شده را دارید که می‌تواند باعث خرابی زودهنگام موتور شود و هزاران دلار برای شما هزینه داشته باشد؟ پس از اتمام گارانتی، در صورت تمایل می توانید آزمایش کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.