با مایع ظرفشویی بدون سولفات از بیماری ها خداحافظی کنید

مارک‌های کمتر مؤثر در این دسته شامل Puracy، یکی از معدود مایع ظرفشویی است که بدون سولفات است (که می‌تواند برای افراد مبتلا به آلرژی یا پوست حساس مفید باشد).
این محصول که توسط یک شرکت مستقر در آستین، تگزاس ساخته شده است و به کمک های محیطی و اجتماعی به خود می بالد، امتیازات خود را از دست داده است، زیرا به اندازه نمونه های برتر ما تمیزکننده نیست.
استفاده از مایع ظرفشویی راپیدو برای شستشوی ظرف ها در بین افراد بسیار رایج می باشد.
در حالی که صابون مایع ظرف شمعدانی صورتی Ecover بوی بسیار خوبی دارد و زیست تخریب پذیر و غیر سمی است، همچنین صابون ظرفشویی کمتر موثری است (نیازمند بارگیری مجدد اسفنجی مکرر) و اغلب قیمتی نزدیک به دو برابر قیمت برنده ما دارد.
بوی هویج از ECOS Dishmate Dish Liquid توجه من را به خود جلب کرد (من عاشق استفاده خوب از تاپ هویج هستم!)، اما نه تنها رایحه آن ناامید شد (هیچ چیزی شبیه به هویج در آن وجود نداشت)، بلکه زیست تخریب پذیر/کم حساسیت زا بود.
فرمول بدون رنگ، پارابن، فسفات و فتالات بسیار ناخوشایند بود و به قول خود عمل نکرد.
صابون ظرف شویی Thrive Market که نه یک مبارزه کننده چربی برجسته و گرانتر از انتخاب برتر ما بود، رایحه ای ملایم و ملایم اسطوخودوس داشت، اما قوام چسبناک/چسبنده ای داشت که برای کارکردن به عنوان یک پاک کننده موثر، به قدرت شستشوی بیشتری نیاز داشت.
 برند مایع ظرفشویی جام نیز در بین افراد توانسته است توجه افراد زیادی را به خود جلب نماید.
ما متوجه شدیم که Method Dish Soap (رایحه اسطوخودوس فرانسوی) بیش از حد معطر است، و توزیع کننده آن به سبک پمپی بی جهت پیچیده و نشتی داشت.
Dawn Ultra و Clorox Ultra Concentrated تنها دو صابون ظرف معمولی بودند که من آنها را آزمایش کردم و مواد تشکیل دهنده در بسته را درج کرده بودند، اما کلروکس فقط مواد غیرفعال را فهرست می کند، و در مورد داون، مشخص نیست که آنچه روی برچسب می بینید فهرست جامعی است یا خیر.
استفاده از مایع ظرفشویی مسافرتی حتی برای استفاده روزمره نیز کاربرد دارد.
 • منابع:
  1. The Best Liquid Dish Soap for Greasy Pots, Sticky Pans, and Crusty Cutlery
 • تبلیغات: 
  1. چطور با ظروف یکبار مصرف توپ فوتبال درست کنیم؟!
  2. ساخت حلقه ازدواج با سیم جوش
  3. کودکی که با فروش ضایعات به درآمد چند صد میلیونی رسید
  4. اسپری رنگ موجب انفجار منزل مسکونی در ساری شد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.