با خوردن لیموترش خشک فشار خون خود را تنظیم کنید

مطالعات مختلف نشان می دهد که آب لیمو می تواند از سرطان جلوگیری کند، زیرا از تقسیم سلول های تومور در بدن شما جلوگیری می کند. علاوه بر این، به دلیل خاصیت قلیایی آن، غذایی است که به پیشگیری از این بیماری و بسیاری دیگر، به ویژه بیماری های ناشی از ویروس ها کمک می کند.

مراقب ذهنت باش
پوست لیموترش خشک حاوی مواد مغذی گیاهی است -مواد شیمیایی که به گیاهان رنگ می بخشد و آنها را در برابر ویروس ها، اشعه ماوراء بنفش و عفونت ها محافظت می کند- که مصرف آن به ما کمک می کند تا از اختلالات مغزی که در طول سال ها رخ می دهد جلوگیری کنیم. مانند بیماری پارکینسون که عمدتا بر توانایی بدن تأثیر می گذارد. حرکت.

سپس کمی پوست لیمو را به غذای مورد علاقه خود اضافه کنید.

لیمو ذهن oncosalud

از کم خونی جلوگیری می کند
در واقع، لیمو جذب آهن را تسهیل می کند. بنابراین دفعه بعد که تصمیم به خوردن غذاهای غنی از این ماده معدنی مانند: لوبیا، جگر، اسفناج و کانیهوا گرفتید، سعی کنید آنها را با آبلیمو همراه کنید تا جذب آهن در بدن شما تسهیل شود.

لیموترش

همانطور که خواهید دید، لیمو یک میوه بسیار کامل است، زیرا دارای خواص کافی برای مراقبت از پوست در طول تابستان، محافظت از شما در برابر بیماری های ویروسی در زمستان و سم زدایی بدن شما در صبح است. منتظر چه چیزی هستید تا آن را در برنامه غذایی روزانه خود بگنجانید؟

لیمو با افزایش قدرت دفاعی بدن با فعال شدن گلبول های سفید، یک پیشگیری عالی در برابر عملکرد ویروس ها و باکتری ها است. برای حالت های ضعف، کم خونی و دوران نقاهت ناشی از یک بیماری اخیر به شدت توصیه می شود. همچنین تب را کاهش می دهد و دردهای عضلانی معمول دوره های آنفولانزا، سرماخوردگی و عفونت های تنفسی را تسکین می دهد.
پکتین لیمو همچنین فواید زیادی برای گوارش دارد. اثر ضد اسهال دارد، ترشحات معده را تحریک می کند، سوزش سر دل و استفراغ و سرگیجه و عفونت های معده و ادرار را برطرف می کند.
علاوه بر این، یکی دیگر از خواص آن این است که لیمو، خون را تصفیه می کند و محافظ عروق است و باعث کاهش نفوذپذیری مویرگ ها و افزایش مقاومت آن می شود.
درمان های طبیعی با لیمو و فواید آن برای سلامتی
ساده ترین و موثرترین راه برای بهره مندی از خواص لیمو، نوشیدن یک لیوان آب گرم با آب نصف لیمو یا یک لیموترش کامل به محض بلند شدن است. به این ترتیب از اثر ویتامین C، ترپن ها و اسیدهای آلی لیمو در مناسب ترین زمان روز استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.