بالاترین قیمت کیف چرمی دست دوز در بازار بزرگ تهران

راحتی یکی از ویژگی‌های کیف چرمی دست دوز است که آن‌ها را بیشتر متمایز می‌کند، زیرا هنگام استفاده فقط باید از شانه آویزان شوند، به همین دلیل در انگلیسی به آن‌ها “کیف شانه” می‌گویند. بهترین چیز از این نظر این است که آنها به کمر ما آسیب نمی رسانند زیرا به لطف بند بلند آن می توانند وزن را به خوبی توزیع کنند.

انواع کیف های شانه ای
کیف های شانه ای، روش های حمل آنها، کارکردها و موارد استفاده

اگر چیزی وجود دارد که مشخصه کیف های شانه ای باشد، این است که این طرح ها می توانند از غیر رسمی ترین تا آنهایی که جذاب تر هستند متغیر باشند، بنابراین همیشه می توان در مورد لوازم جانبی مد، آنها را به عنوان بهترین آستین در آستین خود داشت.

برخی از انواع اصلی کیف های شانه به شرح زیر است:

کیسه های شانه در لگن
بین چهره ها

از ویژگی های کیف های شانه ای این کلاس، لازم به ذکر است که این کیف ها دارای بندهای بلندی هستند که به صورت ضربدری روی شانه قرار می گیرند و یا امکان پوشیدن آن ها از روی شانه را فراهم می کنند.

کیف

کیف های کوتاه شانه ای
ویژگی های کیف شانه ای مینی طرح های مختلف آن است، زیرا برخی غیر رسمی و برخی دیگر کاملاً شیک هستند.

اگر نیازی به حمل وسایل زیادی مانند تلفن همراه و کیف پول ندارید، این کیف‌های شانه برای پیاده‌روی مناسب هستند. شما می توانید موارد ضروری را داشته باشید و در یک ثانیه آماده باشید تا به هر جایی بروید بدون اینکه نگران چیز دیگری باشید.

کیف شانه چرمی
ظرافت یکی از مهم ترین ویژگی های کیف کراس بادی چرمی است، زیرا ظاهری متمایز به لباس های شما می بخشد. بنابراین، اینها این مزیت را دارند که با بسیاری از انواع لباس ها مطابقت دارند.

کیف شانه برای شب
این نوع کیف های شانه مدرن ترین و شیک ترین هستند. آنها معمولاً با زنجیر، جواهرات و پولک‌های پولک تزئین می‌شوند و معمولاً پایه‌ای از رنگ‌های کلاسیک دارند که با هر لباس شب مطابقت دارند و پوشنده را کاملاً درخشان نشان می‌دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.