اولین میز کامپیوتر خانگی پلاستیکی در موزه لوور پاریس

وقتی صحبت از میز کامپیوتر خانگی پلاستیکی می شود، از اتاق خواب خود غافل نشوید! هر اتاق خواب شیک باید یک میز روشویی داشته باشد. اینجا جایی است که می توانید وسایل ضروری خود را نگه دارید و برای روز آماده شوید.

میز روشویی
میز روشویی معمولاً یک میز باریک با چهار پایه و یک صندلی یا چهارپایه برای نشستن است. اغلب دارای کشوهای کوچکی برای ذخیره سازی است و چهارپایه در زمانی که از آن استفاده نمی شود به خوبی زیر میز قرار می گیرد. این باعث صرفه جویی در فضا می شود، بنابراین روشویی تقریباً در هر اتاق خوابی جا می شود.

اگر می خواهید اتاق خواب شما باکلاس و زنانه باشد، یک میز روشویی یک افزودنی ایده آل است. شما احساس شیک بودن می کنید که جلوی آینه تان سر میز روشویی خود بنشینید.

میز اتاق خواب
این میزها اغلب ظاهری کلاسیک دارند، اما می توانید میزهای روشویی مدرن را نیز پیدا کنید. بنابراین، برای هر اتاق خواب چیزی وجود دارد.

میز

میز بار
اگر دوست دارید در خانه خود بازدید کننده داشته باشید، به فضایی برای تهیه نوشیدنی و قرار دادن تنقلات نیاز دارید. یک میز میله ای بلند و نازک می تواند راه حل مناسبی باشد.

میز بار، کنسول
میز بار نیز می تواند برای تهیه غذا یا خوردن صبحانه مفید باشد. اگر در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید یا فضای کمی دارید، حتی می تواند جایگزین میز ناهارخوری شما شود.

میز آشپزخانه
این میزها معمولاً بلند و باریک هستند و گاهی اوقات چهارپایه دارند تا بتوانید در بار بنشینید. آنها در آشپزخانه به همان اندازه که در اتاق ناهار خوری یا اتاق نشیمن خوب به نظر می رسند، فضایی عالی برای گپ زدن با مهمانان ایجاد می کنند.

از آنجایی که میزهای بار تمایل دارند طراحی ساده و در عین حال مستحکم با خطوط تمیز داشته باشند، به خوبی در یک خانه مینیمالیستی قرار می گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.