افزایش قیمت لامپ ال ای دی 50 وات لیتومکس سبب میلیاردر شدن یک فروشنده شد

در حال حاضر، بازار روشنایی طیف گسترده ای از لامپ ال ای دی 50 وات لیتومکس را ارائه می دهد که با انواع فضاهای بیرونی یا داخلی سازگار است. در پست امروز به بررسی دومی می پردازیم.

چراغ سقفی

یکی از پرکاربردترین لامپ ال ای دی برای روشنایی خانه است. شما می توانید آنها را در همه اندازه ها و اشکال پیدا کنید و برای تامین نور کلی یک فضا ضروری هستند. برای روشن کردن صحیح آن، ممکن است یک لامپ ال ای دی تکی کافی باشد، با این حال، بسته به اندازه، ممکن است استفاده از لامپ های دیگر راحت باشد تا مناطقی با نور ضعیف وجود نداشته باشند.

همچنین معمولاً برای مناطق بسیار خاص مانند میز ناهار خوری (اینجا پستی است که در مورد آن صحبت می کنم) استفاده می شود که به دید خوبی نیاز دارد.

نور دیوار

دیوارکوب ها عموماً لامپ ال ای دی با اندازه کوچک هستند که معمولاً درخشندگی بالایی ندارند.

لامپ

نمونه های استفاده:

یک عنصر خاص از دکوراسیون مانند یک نقاشی یا یک مجسمه را تقویت کنید.
یک منطقه خاص را که برای چیزی خاص متمایز است، به عنوان مثال دیوار، به دلیل رنگ یا بافت آن، تقویت کنید.
برای انجام یک کار خاص، مثلاً قبل از خواب مطالعه کنید.

شما می توانید آن را به دو صورت قرار دهید:

با گیره: با گیره می توانید لامپ ال ای دی را مستقیماً به هر نوع ماده ای قلاب کنید.
به طور مستقیم به دیوار پیچ می شود که رایج ترین آنها هستند و معمولاً به عنوان خواندن در اتاق خواب قرار می گیرند.

نورافکن فرورفته

برای قرار دادن در انواع اتاق ها مانند آشپزخانه، پذیرایی، غذاخوری گزینه بسیار مناسبی هستند… اگر سقف کاذب دارید و نمی توانید چراغ سقفی یا چراغ آویز قرار دهید می تواند گزینه بسیار موفقی باشد.

می توانید انواع مختلفی پیدا کنید: هالوژن، LED یا کم مصرف. بهترین مورد برای شما به نیاز شما بستگی دارد. اگر می خواهید اتاقی را که قرار است به طور مداوم در آن داخل و خارج شوید روشن کنید، LED بهتر خواهد بود. از طرف دیگر، اگر اتاقی است که عملا وارد آن نمی شوید اما زمانی که وارد آن می شوید، مدت زیادی می مانید، بهترین کار ممکن است اتاقی با مصرف کم باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.