استفاده از کود آلی ارگانیک در صنعت رنگسازی

گیاهان موجودات زنده ای هستند و این یکی از جنبه هایی است که نگهداری و جمع آوری آنها را بسیار جذاب می کند. از تجربه شخصی ما به راحتی می توان فهمید که موجود زنده دیگری برای زنده ماندن به چه چیزی نیاز دارد: غذا، اکسیژن، آب و استراحت و همچنین کود آلی ارگانیک . به همین دلیل آگاهی از نحوه نگهداری از یک حیوان کم و بیش آسان است.

اما در مورد گیاهان موضوع دیگری است، زیرا اگرچه درست است که آنها زنده هستند و نیاز به مراقبت دارند، اما با ما بسیار متفاوت هستند. به همین دلیل است که دانستن فرآیندها و نیازهای آنها راز شماره یک برای تضمین رشد سالم، درخشان و قوی همراهان سبز شما است.
گیاهان چگونه تغذیه می کنند؟
انسان برای به دست آوردن مواد مغذی مورد نیاز ما نیاز به خوردن مواد آلی دارد، اما گیاهان موجوداتی اتوتروف هستند. یعنی خود آنها غذای خود را از مواد معدنی تولید می کنند.

کود

گیاهان مستقل و خودکفا به ترکیبات معدنی مانند فسفر، کلسیم، نیتروژن، منیزیم و سایر نمک های معدنی نیاز دارند. این مواد مغذی از آب و خاک به دست می آیند. یک گیاه برای زندگی به 4 چیز اساسی نیاز دارد: آب، خاک یا بستر، هوا و خورشید. از این طریق قادر است هر آنچه را که نیاز دارد تولید کند.

فرآیند تغذیه گیاهان از 3 قسمت تشکیل شده است: گرفتن مواد مغذی از بستر آنها و از هوا، تبدیل آن مواد غذایی به غذا و حمل غذا در سراسر گیاه. از طریق این فرآیند غذای لازم برای ادامه رشد و انجام وظایف حیاتی خود را به دست می آورد. یکی دیگر از تفاوت های بزرگ بین رژیم غذایی گیاهان و انسان ها: ما چاق می شویم، در حالی که در گیاهان بخشی از غذا که بلافاصله استفاده / مصرف نمی شود در برگ ها، ریشه ها، دانه ها و میوه ها ذخیره می شود.

این فرآیند با آبیاری گیاه شروع می شود. آب، ترکیبات معدنی موجود در بستر را حل می کند و باعث می شود گیاه در دسترس تر باشد. کرک های جاذب ریشه گیاه، مواد مغذی و املاح معدنی را گرفته و آنها را مخلوط کرده و شیره خام را ایجاد می کند. شیره خام از طریق آوندهای چوبی بالا می رود، لوله های بسیار ظریفی که از طریق گیاه می گذرند، گویی رگ ها و شریان ها هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.