استفاده از چمن مصنوعی همدان بر روی استیج عروسی

اگر می‌خواهیم چمن مصنوعی همدان طبیعی به نظر برسد، نرمی باشد که روی آن دراز بکشند و بچه‌ها بتوانند بازی کنند، بپرند و طناب بزنند، باید مدلی مانند این را از برند Jardin202 انتخاب کنیم.

طول تیغه این چمن 2.2 سانتی متر است. سایه های مختلف سبز و همچنین بژ را برای ظاهری طبیعی تر ترکیب کنید. و دارای تراکم 15000 بخیه در متر مربع می باشد.

به لطف سیستم زهکشی که دارد به راحتی با جاروبرقی و همچنین با آب تمیز می شود. علاوه بر این، برای زنده نگه داشتن رنگ با وجود آفتاب و آب و هوای نامساعد، با اشعه ماوراء بنفش درمان شده است و در برابر استفاده شدید بسیار مقاوم است.

برای کسانی که می خواهند چمنی داشته باشند که واقعی به نظر برسد: کسانی که می خواهند به راحتی زیر نور خورشید روی زمینی نرم دراز بکشند. اینکه بچه هایی دارند که قرار است به شدت روی آن بازی کنند.

چمن

سگ هایی که می دوند و روی آن دراز می کشند. که یک استخر بادی در تابستان در تراس برپا می کند. یا اینکه هر دو سه بار خانواده و دوستان را دعوت می کنند. به طور خلاصه، کسانی که قصد دارند به چمن دویدن افراطی بدهند، باید یکی را انتخاب کنند که کیفیت خوبی داشته باشد. اگرچه هزینه بیشتری در بر خواهد داشت، اما دوام بالاتری نیز خواهند داشت.

این مدل از برند ARKMat دارای طول تیغه های 4 سانتی متر، تراکم حدود 15000 نوک در متر مربع و در لمس بسیار نرم است. سایه های مختلف سبز، بژ و همچنین قهوه ای را با هم مخلوط کنید تا ظاهری طبیعی داشته باشید.

به لطف سیستم زهکشی آن به راحتی با جاروبرقی و آب تمیز می شود. دارای درمان برای اشعه ماوراء بنفش است، بنابراین از سایش آن توسط خورشید جلوگیری می کند. علاوه بر این، هم برای کودکان و هم برای حیوانات خانگی کاملاً ایمن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.