استفاده از میوه جات خشک در تزیین سفره عقد

در مورد اضافه کردن میوه جات خشک به رژیم غذایی خود چطور؟ در اینجا دلایلی برای اضافه کردن میوه های خشک به رژیم غذایی خود آورده شده است.

سلامت دستگاه گوارش

میوه های خشک پر از فیبر هستند که برای تنظیم دستگاه گوارش شما ضروری است. در واقع، میوه‌های خشک تقریباً 3 برابر میوه‌های تازه فیبر دارند، بنابراین منبع فوق‌العاده‌ای از فیبر هستند.

میوه جات خشک همچنین به تعادل باکتری های خوب در روده شما کمک می کند، که منجر به یک سیستم سالم تر می شود.

افزایش انرژی طبیعی

میوه های خشک سرشار از قندهای طبیعی هستند که انرژی طبیعی بسیار مورد نیاز را تامین می کنند. میوه خشک نیز کالری متراکم است، به این معنی که به آرامی هضم می شود.

این انرژی طولانی مدت را نیز فراهم می کند. بنابراین، شما فوراً انرژی حاصل از یک میان وعده شیرین را دریافت می کنید، اما بدون کاهش قند که همراه با کالری خالی سایر میان وعده های شیرین است.

میوه جات خشک

از آنجایی که میوه‌های خشک این انرژی طبیعی را افزایش می‌دهند، میان‌وعده مناسبی برای کسادی بعد از ظهر هستند. به‌جای خوردن یک فنجان قهوه دیگر، می‌توانید به دنبال یک کاسه میوه خشک باشید تا پایان روز کاری را به پایان برسانید.

آنتی اکسیدان های فوق العاده

همه ما در مورد اینکه چقدر آنتی اکسیدان ها برای بدن ما مفید هستند شنیده ایم، اما چرا آنها اینقدر مهم هستند؟ آنتی اکسیدان ها به مبارزه با رادیکال های آزاد در بدن کمک می کنند.

رادیکال های آزاد اساساً تجمع مواد بد در بدن ما هستند. هنگامی که ما هر چیز سمی برای بدن مانند الکل، دود سیگار، مواد شیمیایی و حتی برخی غذاها مصرف می‌کنیم، آنها چیزی هستند که باقی می‌مانند. تجمع رادیکال های آزاد در بدن می تواند منجر به انواع بیماری ها از جمله سرطان شود.

آنتی اکسیدان ها با بدن کار می کنند تا این رادیکال های آزاد را از بین ببرند، بنابراین آنها به نوعی کار بزرگی هستند. مصرف مواد غذایی با مقدار زیادی آنتی اکسیدان به طور منظم برای پیشگیری از بیماری و سلامت کلی بسیار مهم است.

میوه های خشک سرشار از آنتی اکسیدان هستند، بنابراین افزودن آنها به رژیم غذایی به طور منظم راهی عالی برای دریافت آنتی اکسیدان بیشتر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.