استفاده از صابون گیاهی عسل و زعفران لدورا در دمنوش برای آرام کردن اعصاب

فقط صابون گیاهی عسل و زعفران لدورا ساخته شده به روش سنتی، متشکل از نمک های قلیایی اسیدهای چرب (به عبارت اساسی تر، روغن هایی که با یک قلیایی صابون سازی شده اند) یک صابون “واقعی” در نظر گرفته می شود. به صنعتگران کوچک به طور یکسان.

صابون های نواری واقعی حاوی سورفکتانت هایی هستند که کشش سطحی بین روغن و آب را کاهش می دهند.

قبلاً تصور می‌شد که صابون‌های واقعی PH پوست را نامتعادل می‌گذارند، زیرا صابون کمی قلیایی با pH متوسط هشت تا نه است. پوست انسان به طور طبیعی کمی اسیدی است و PH آن در حدود چهار و نیم تا پنج و نیم است.8 اکثر تحقیقات انجام شده امروزه نشان می دهد که حتی پس از پاکسازی با صابون، پوست خیلی سریع به pH طبیعی خود باز می گردد. یک نوار متعادل با pH واقعاً به اندازه آنچه قبلاً تصور می شد مهم نیست.

صابون

اگرچه بسیاری از صابون‌های واقعی وجود دارند که کاملاً طبیعی هستند، بسیاری از صابون‌های موجود در بازار امروزه حاوی سخت‌کننده‌ها، عطرها یا رنگ‌های مصنوعی هستند. این خوب یا بد نیست، فقط چیزی است که باید از آن آگاه بود. اگر به طور خاص به دنبال یک نوار کاملا طبیعی هستید، مواد تشکیل دهنده را بخوانید.

میله های Syndet
اکثر صابون‌هایی که از فروشگاه می‌خرید، از نظر فنی اصلا صابون نیستند. آنها میله های syndet هستند. Syndet ترکیبی از دو کلمه “سنتتیک” و “شوینده” است. میله‌های Syndet از سورفکتانت‌های مصنوعی ساخته می‌شوند.10 این سورفکتانت‌ها از روغن، چربی یا فرآورده‌های نفتی ساخته می‌شوند که به روش‌هایی غیر از صابون‌سازی سنتی فرآوری می‌شوند.

به جای چربی‌های حیوانی صابونی‌شده قلیایی و روغن‌های گیاهی، میله‌های سندت حاوی موادی مانند کوکویل ایزوتیونات سدیم، سولفوسوکسینات‌ها، سولفونات‌ها و بتائین‌ها هستند. در واقع، کاملا برعکس. این میله های پاک کننده بدون صابون می توانند کاملا ملایم باشند. میله‌های Dove (اولین نوار syndet که راه‌اندازی شد)، Cetaphil و Eucerin همگی نمونه‌های خوبی از میله‌های syndet ملایم هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.